Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Narożniki

Z powodzeniem zastąpiły tradycyjne wersalki i szybko zyskały rzesze klientów chętnych mieć je w swoim domu, mowa tu o narożnikach. Ich wielofunkcyjność sprawia, że mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjny komplet wypoczynkowy, zajmując przy tym mniej miejsca i nadając pomieszczeniu eleganckiego wyglądu. Mogą stanowić meble, które wpasują się w atmosferę zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Producenci narożników w swoich ofertach handlowych mają bardzo dużo propozycji co do różnych wariantów dodatkowego dokompletowania lub wyposażenia. Mogą one być meblem wypoczynkowym lub sofą jednak znacznie większym zainteresowaniem cieszą się te wersje, które posiadają pojemnik na pościel i funkcję spania. Można je dobrać do mieszkań o bardzo różnym metrażu, gdyż w sprzedaży spotyka się te meble w małych, średnich i dużych rozmiarach.

Twórcy tych mebli ciągle zwiększają swój asortyment, a spowodowane to jest wciąż rosnącymi wymaganiami klientów. Starają się, by ich produkty wykonane były z wysokiej jakości materiałów. A mechanizmy wspomagają i ułatwiają rozkładanie. Atutem są również duże pojemniki na pościel, które w pełni pozwolą ją schować i zabezpieczyć. Materiały, jakie używane są do wykonania obić, to wysokiej jakości produktu spełniające wymagania klientów. Obicia tych mebli mogą także być wykonane ze skór naturalnych lub ekologicznych, ułatwiających utrzymanie ich w czystości.

Nowością na rynku jest narożnik modułowy, jego zaletą jest to, że klient sam zadecyduje o wyglądzie tego mebla, dzięki dodatkowym pufom, które mogą być łączone z narożnikiem. Ciekawie wykończone poduchami, z których można zdjąć zewnętrzna powłokę dzięki wszytym zamkom. Asortyment dotyczy również kolorystyki, szeroka gama kolorów i faktur materiałów jakie używane są do tworzenia narożników stwarza możliwość dobrania odpowiedniego mebla do każdego wnętrza.