Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Meblościanki

Meblościanka zwykła się kojarzyć z niezbyt gustownym meblem z lat osiemdziesiątych. Tymczasem od paru lat mebel ten zyskał nowe wcielenie, które prawdopodobnie przypadnie do gustu wielu osobom.

Meblościanka ma wiele zalet – jest bardzo pojemna, zajmuje stosunkowo niewiele miejsca i komponuje się z każdym typem wystroju. Wystarczy jedynie dobrać jej kształt i materiał, z którego jest wykonana, do pozostałych elementów wystroju.

W meblościance możemy umieścić telewizor oraz sprzęt grający, w szufladach poukrywać pościel i prześcieradła, a w witrynkach umieścić ulubione zdjęcia lub szkło. Większość meblościanek posiada także barek, który w gustowny i wygodny sposób pozwoli przechowywać alkohole.

Meblościanka to mebel, który fantastycznie spełni się w niewielkich mieszkaniach, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, które musiałoby zostać wygospodarowane na szafy i inne systemy przechowywania. Przyjmuje się, że jedna meblościanka potrafi zastąpić kilka komód i szafę.

To także idealny mebel do pokoju dziecięcego, który pomieści w sobie naprawdę olbrzymią ilość zabawek, ale także ubranka, książki i przybory szkolne. Dostępne są meblościanki z wmontowanym biurkiem, które może być dodatkowo chowane w mebel.

Jeśli poszukujemy klasycznych, praktycznych i wygodnych rozwiązań meblowych, zastanówmy się nad zakupem meblościanki. Z pewnością spełni ona nasze oczekiwania i doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdego mieszkania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6