Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe pełnią dwie funkcje: wypoczynkową oraz reprezentacyjną. To od jakości naszych mebli ogrodowych zależy całościowa ocena ogrodu i to, jakie będzie sprawiał wrażenie. Możemy oczywiście zdecydować się na tanie i łatwe w czyszczeniu plastiki, ale zdecydowanie na tym ucierpi estetyka naszego ogródka.

Najpiękniejsze meble ogrodowe wykonane są z ratanu lub drewna. Meble ratanowe są lżejsze, a przez to łatwiejsze w przechowywaniu. Są jednak zdecydowanie mniej trwałe niż solidne, drewniane. Meble ogrodowe wykonane z drewna to gwarancja jakości i satysfakcja na długie lata. Należy jednak pamiętać o tym, żeby je odpowiednio impregnować, aby służyły nam przez wiele sezonów i zachowały swój wyjątkowy wygląd, nabierając jedynie patyny, jaką nadaje czas.

Meble ogrodowe powinny być funkcjonalne i wygodne – zwróćmy na to uwagę, planując urządzenie naszego tarasu. Na rynku dostępne są meble przypominające klasyczne krzesła i stół – z wysokimi siedziskami i oparciami, a także bardziej typowo fotelowe, które jednak nie nadają się do spożywania posiłku przy stole.

W zależności od naszych indywidualnych upodobań i potrzeb możemy wybierać spośród wielu kolorów i faktur – tyczy się to zarówno mebli drewnianych jak i ratanowych. Planując ogród warto od razu zastanowić się nad tym, w którym miejscu planujemy ustawić komplet wypoczynkowy – na tarasie, pod wiatą, czy w altanie i przewidzieć odpowiednio dużo miejsca na kilka krzeseł i stół. Pamiętajmy, że meble ogrodowe zwyczajowo zajmują więcej miejsca, niż klasyczne meble.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą mebli ogrodowych.

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.