Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Łóżka

Łóżko w mieszkaniu to jeden z ważniejszych mebli naszego wyposażenia, w końcu na nim kończymy i zaczynamy każdy dzień. Ważne by było wygodne, funkcjonalne oraz odpowiadało naszym oczekiwaniom w aspekcie wizualnym. Przy wyborze odpowiedniego dla nas łóżka zwracamy uwagę na to, czy wykonane jest w sposób estetyczny i trwały. Patrzymy z jakich materiałów zostało zrobione oraz jakich jest rozmiarów.

Do wyboru mamy łóżka rozkładane oraz łoża nie wymagające składania. Wybór często uzależniony jest od charakteru pomieszczenia, w którym sypiamy – czy jest to typowa sypialnia czy też pokój do spania połączony z funkcją pokoju dziennego. Łóżka rozkładane w ciągu dnia mogą służyć za mebel do siedzenia czy przyjmowania gości. Różnorodność kolorów i wzorów tapicerki pozwoli dopasować je do wystroju wnętrza.
Łoża nierozkładane wykonywane są z różnego rodzaju materiałów – z drewna, metalu lub tapicerowane. Do wyboru są jedno lub dwu osobowe. Ważny w tym przypadku jest rodzaj materaca, którego twardość i grubość musimy określić według własnych upodobań. Styl klasyczny, rustykalny lub nowoczesny pozostaje również w gestii klienta. Takie łóżko zapewnia nie tylko komfort wypoczynku, ale także może stanowić doskonałą ozdobę naszej sypialni.

Ważnym aspektem jest to, czy mebel posiada pojemnik na pościel, którą w razie potrzeby możemy tam schować, bądź przeznaczyć ten schowek na przechowywanie innych rzeczy z których rzadziej korzystamy.