Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Łóżka dziecięce

Pokój dziecinny to szczególne miejsce w każdym domu. Z pewnością bardzo długo planowali Państwo jego wykończenie. Jednym z najważniejszych mebli, które należy zakupić, jest łóżko dziecięce.

Nasze łóżka odznaczają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Mogą służyć przez wiele lat ze względu na zastosowanie innowacyjnego sposobu zmiany położenia materaca w stosunku do szczebelków. Ponieważ wykonane są z najwyższej klasy drewna, nie ulegają odkształceniom i nie niszczeją z wiekiem.

Dla dzieci starszych oferujemy łóżka bez szczebelków. Ich klasyczny fason i kolorystyka doskonale wkomponują się w każde otoczenie i będą świetnym uzupełnieniem każdej dziecięcej sypialni – niezależnie od tego, czy jest ona pokojem dziewczynki czy chłopczyka.

Wybierając łóżka dziecięce powinni mieć Państwo na względzie nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Nasze łóżka nie posiadają małych elementów oraz ostrych zakończeń, które mogłyby stanowić niebezpieczeństwo dla maluchów.

Niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani łóżkami drewnianymi czy obłożonymi okleiną – z pewnością znajdą u nas Państwo mebel, który spotka się z uznaniem i wpisze się w gust.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się w razie pytań lub wątpliwości. Z przyjemnością udzielimy informacji na temat poszczególnych modeli i praktycznych rozwiązań. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli sprawia, że mogą nam Państwo zaufać.