Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Ławy

Ława to tradycyjny polski mebel, który od lat jest jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia salonu. Nic dziwnego, ponieważ jest niebywale praktyczna, a przy tym stanowi piękne uzupełnienie pokoju dziennego.

Ława doskonale komponuje się z wygodnym zestawem wypoczynkowym. Sprawdza się jako stolik kawowy, miejsce do postawienia przekąsek, ale także przechowywania gazet.

Wybierając ławę możemy zdecydować się na prostą, klasyczną, wykonaną z drewna, lub nowoczesną – z chromu i szkła. Niektóre z modeli pomyślane są w taki sposób, aby zajmować jak najmniej miejsca, z możliwością ich powiększenia. To dobre rozwiązanie do niewielkich mieszkań, które zamieszkują osoby często urządzające przyjęcia i potrzebujące dodatkowe miejsca – na przykład na przekąski.

Nie sposób wyobrazić sobie rustykalnego wnętrza bez ławy – w tym rozumieniu może być ona stosowana zarówno jako stół, ale niekiedy także jako siedzisko – wszystko zależy od naszej inwencji i potrzeb.

Odpowiednio zaprojektowana i zaimpregnowana ława to także idealny mebel ogrodowy, który sprawdzi się jako stolik do porannej kawy lub miejsce do spożycia deseru na łonie natury.

Ława ma wiele zastosowań i wybierając ją, zastanówmy się dokładnie, jakie będą nasze potrzeby. W ten sposób z pewnością zakupimy mebel, który posłuży nam przez lata i będzie doskonale się prezentować.