Darmowa dostawa na terenie całej Unii Europejskiej !!!(sprawdź szczegóły)

Kanapy

Kanapa to dla wielu ludzi jeden z istotniejszych mebli w mieszkaniu. Dla jednych to miejsce, gdzie przyjmujemy gości, dlatego wybieramy model niezwykle reprezentatywny, który zapewnia dużą liczbę miejsc siedzących. Ważna w takim przypadku jest również funkcja spania. Ktoś inny wybierze typową „domową” kanapę, na której spędzi swoje popołudnie odpoczywając i relaksując się po ciężkim dniu w pracy.

Wybór kanapy ograniczony jest jedynie wyobraźnią człowieka. Oferowane przez nas kanapy narożne i klasyczne, rozkładane i nierozkładane, wykonywane przy użyciu tapicerki materiałowej lub ekoskóry spełniają oczekiwania naszych klientów. W zależności od potrzeb, można wybierać spośród kanap dwu, trzy lub wieloosobowych, z boczkami lub bez. Niektóre kanapy rozkładane posiadają pojemniki na pościel, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Większość sof posiada sprężyny w siedzisku, dzięki czemu są niezwykle wygodne.

Wysoka jakość produkowanych przez nas mebli zapewni komfortowe użytkowanie przez długi czas. Dostępność wzorów i kolorów materiałów, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, kanapę, która będzie pasowała do reszty wyposażenia i uczyni nasz pokój dzienny funkcjonalnym i przytulnym.