Ekskluzywne meble

Urządzenie nowego mieszkania to dla wielu osób wielkie wyzwanie. Trzeba wybrać kolorystykę, materiały i meble. Albo zatrudnić architekta wnętrz do pomocy, ale tu pada kolejne pytanie: kogo?

Polskie meble czy włoskie?

Ekskluzywne polskie meble
Ekskluzywne polskie meble

Wbrew pozorom najładniej urządzone mieszkania wcale nie muszą być wyposażone we włoskie meble, a z powodzeniem można i w Polsce znaleźć producenta, który oferuje wytwarzane w kraju meble bardzo wysokiej jakości o wzornictwie światowej klasy. Jednak w świadomości wielu klientów nadal to włoskie wzornictwo króluje, a polskie meble to tylko krzesła i stoły z drewna.

Tymczasem chcąc urządzić mieszkanie z klasą, które wygląda jak z żurnala architekt wnętrz może nam zaproponować skórzane narożniki i kanapy od polskiego producenta, stoły i krzesła do jadalni z litego drewna wycinanego i obrabianego w Polsce czy też inne ekskluzywne meble, które produkowane są w kraju. Samodzielnie też pewnie mnóstwo razy oglądaliśmy meble w ekskluzywnych salonach nie mając nawet pojęcia, że są rodzimego producenta.

Ekskluzywne meble czyli jakie?

Niektóre firmy mają swoje rozpoznawalne wzornictwo i zdobienia, po których od razu wiemy kto jest producentem tych mebli. Jednak ekskluzywne meble powinny być zdecydowanie nie tylko „z metką”, ale też wysokiej jakości. Nie ma mowy o krzywych szwach, sękach w drewnie czy nierównych liniach. Już na pierwszy rzut oka meble powinny sprawiać wrażenie drogich. Warto więc przyjrzeć się nie tylko stylowi mebli, ale też z czego i jak są zrobione, aby zdecydować czy nadają się do naszego stylowego mieszkania.

Ekskluzywne narożniki:

Ekskluzywne kanapy: